Jak mieć więcej widzów na transmisji facebook?

Jak mieć więcej widzów na transmisji facebook?

Wiele firm, które zajmują się sprzedażą na transmisjach na żywo facebook przychodzi do nas z zapytaniem. Jak mieć więcej widzów na transmisji facebook? Oczywiście zwiększenie ilości oglądających jest możliwe. Można zrobić to w prosty sposób lecz chciałbym ten temat delikatnie rozwinąć i przedstawić wam wszystkie możliwości promocji.

Sposoby na zwiększenie widzów transmisji na żywo

Pierwszym i najskuteczniejszym sposobem jest skorzystanie z naszych usług FacebookLive.pl . Dzięki temu widzowie zostaną dodani do twojej transmisji co przełoży się na jej atrakcyjność. Dodatkowo twój live jest udostępniany w wielu grupach z transmisjami oraz sprzedażowymi. Każdy klient może też liczyć na liczne zaproszenia osób do polubienia twojej strony. Przeważnie zapraszane są osoby, które już wcześniej oglądały inne transmisje bądź robiły już zakupy.

Grupy Facebook

Kolejnym krokiem jest udostępniania wydarzenia/transmisji na grupach we własnym zakresie. Poniżej zamieszczam listę przykładowych grup do których możecie dołączyć i promować swoje transmisje na żywo.

  1. https://www.facebook.com/groups/227423605738920

2. https://www.facebook.com/groups/1544332299094429/

3. https://www.facebook.com/groups/878324999215777/

4. https://www.facebook.com/groups/819216922030998/

Dodatkowo na przykładowych grupach możecie skontaktować się z administratorem w celu wykupienia reklamy/ogłoszenia na grupie tak aby post był widoczny dla odwiedzających konkretną grupę.

Portal z ogłoszeniami OLX/VINTED/ALLEGRO LOKALNIE

Ogłoszenia? A po co jak ja robię transmisje na żywo? Każda forma promocji w tych czasach jest ważna a ile butików jest kreatywnych i wpada na alternatywne metody? Tylko te, które z Nami współpracują lub wybiły się dzięki swojej determinacji.

Załóż sobie konta na portalach ogłoszeniowych oraz portalach ze sprzedażą odzieży. Wystaw tam kilka swoich topowych modeli i zaznacz w opisie swojego przedmiotu, że taka transmisja ma miejsce na twoim Fanpage`u. Możesz podać link do strony Facebook lub jeśli nie będzie chciało się dodać to skopiuj dokładną nazwę twojej strony Facebook i zaproś ludzi i napisz, że transmisje np. Pon, Śr, Pt o 19:00 , na pewno ktoś do Ciebie zajrzy.

Mamy nadzieję, że dzięki temu wpisowi będziecie wiedzieć Jak mieć więcej widzów na transmisji facebook W krótce będziemy przedstawiać kolejne metody na rozwój swoje transmisji.

Jak mieć więcej widzów na transmisji facebook?

Zostaw komentarz