Gdzie promować swoją transmisje facebook?

Gdzie promować swoją transmisje facebook?

Gdzie promować swoją transmisje facebook?

Ostatnimi czasami przy kolejnym lockdownie coraz więcej sklepów przeszła na sprzedaż transmisyjną na facebooku. Dlatego też powstał ten wpis aby pomóc nowym lub już działającym sklepom znaleźć miejsce gdzie będą mogli promować swoją transmisję facebook. Poniżej przedstawimy dla Was kilka wskazówek i porad. Dlatego tez napisaliśmy poradnik Gdzie promować swoją transmisje facebook?

Dlaczego warto promować swoją transmisje na Facebooku?

Transmisje sprzedażowe online do Polski weszły jeszcze nie tak dawno w porównaniu do USA gdzie transmitujący mogą na swojej transmisji automatycznie za pomocą FB wyświetlać sprzedawany przedmiot oraz jego numerek jak i cenę, dodatkowo mają dużo funkcjonalności, które dopiero wejdą do Polski w przyszłości.

Warto promować się z tego względu iż każdego dnia coraz więcej osób zaczyna oglądać i kupować na transmisjach. Dodatkowo większość sklepów, które są zamknięte po prostu sprzedają swoje produkty przez live. Niestety idzie za tym większa konkurencja bo też coraz więcej sklepów sprzedaje dlatego to kolejny powód dlaczego warto się promować i być o krok przed konkurencją i poszerzać swoje grono odbiorców.

Porady które pomogą Ci w promowaniu swojej transmisji na Facebooku

  1. Udostępnienia na grupach Facebook

Brzmi banalnie lecz jednak ważne jest dobranie odpowiedniego miejsca do publikowania transmisji. Pamiętaj o tym by nie skupiać się na kilku tych samych grupach. Miej więcej grup a udostępniaj na różne grupy każdego dnia byś nie publikował/a codziennie do tej samej grupy dzięki temu nie obniżysz swoich zasięgów w jednej grupie.

Warto się skupić tylko na grupach :

  • Z transmisjami sprzedażowymi
  • Dla Mam
  • Grupach ogłoszeniowych

Publikowanie na innych grupach może skutkować zmniejszeniem zasięgów gdyż ludzie z innych grup traktują to jako spam i zgłaszają Wasze transmisje.

Dołącz również do naszych szybko rozwijających się grup transmisyjnych gdzie możecie się również promować.

2. Korzystanie z naszych usług czyli FacebookLIVE.pl

Dzięki korzystaniu z naszych usług ilość widzów na liczniku twojej transmisji wzrośnie o wykupioną ilość na określony czas. Dzięki temu transmisja jest atrakcyjniejsza i przyciąga więcej osób.

Dodatkowo przy każdym zakupionym pakiecie w zależności od jego wielkości udostępniamy twoją transmisje na różnych grupach sprzedażowych. Możemy udostępnić transmisję klienta nawet do 120 grup sprzedażowych w najwyższym pakiecie.

Oprócz tego proporcjonalnie przy każdym zamówieniu zapraszamy również znajomych z naszej bazy kont do polubienia twojej strony dzięki czemu dostaną powiadomienie. Są to osoby zbierane z grup transmisyjnych i sprzedażowych głównie interesujący się transmisjami na żywo.

3. Reklama typu banner/ogłoszenia na grupie facebook.

Oprócz udostępniania warto znaleźć bardzo aktywną grupę na facebooku z transmisjami i skontaktować się z właścicielem grupy w celu ustalenia wykupienia reklamy na np. 7/14/30 dni w postaci zdjęcia w tle z twoim butikiem i informacjami lub postem przypiętym na górze grupy jako ogłoszenie.

Póki co podajemy 3 sposoby, co tydzień będzie dodawana nowa metoda by też nie robić za dużej konkurencji obecnie współpracującymi z Nami klientami.

Gdzie promować swoją transmisje facebook?

Zostaw komentarz