Poniżej zamieściliśmy listę najczęściej zadawanych pytań wraz z odpowiedziami. Jeżeli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje pytanie to skontaktuj się przez formularz kontaktowy w zakładce kontakt.

 

1. Kiedy i w jaki sposób wykupić usługę?

  • Najwygodniejszym i najbezpieczniejszym sposobem jest złożenie zamówienia jak najwcześniej przed transmisją gdyż mają państwo wtedy 100% gwarancji realizacji ponieważ są one realizowane ręcznie. Usługę można wykupić na dwa sposoby:

Sposób I

Bezpośrednio po rozpoczęciu transmisji wklej link do swojej transmisji i opłać zamówienie.

Sposób II

Zakupu można dokonać przed transmisją. Wystarczy podać link do swojej strony facebook, na której odbędzie się transmisja. W polu na dodatkowe informację proszę wpisać dzień i datę rozpoczęcia transmisji. Jest to wygodniejszy i bezpieczniejszy sposób.

 

2. Jakie są formy płatności?

  • Na naszej stronie są dostępne formy płatności tj. Przelewy online cashbill, BLIK, paypal, przelew bankowy.

 

3. Czy wystawiacie fakturę VAT?

  • Tak wystawiamy faktury. Jeśli chcesz otrzymać fakturę skontaktuj się z nami przez formularz kontaktowy lub podczas składania zamówienia w polu "Dodatkowe informacje" podaj swój numer NIP a wyślemy fakturę maksymalnie do 7 dni roboczyvch

 

4. Jaki jest czas realizacji usługi?

  • Widzowie i udostępnienia są realizowane maksymalnie w ciągu 15 minut od startu transmisji lub złożenia zamówienia podczas trwającej już transmisji.